Nura Sadakat Forumu
Risale-i Nur Meslek ve Meşrebini Muhafaza Adına, Risale-i Nur Eksenli Paylaşım Forumu
Nura Sadakat Forumu
Risale-i Nur Meslek ve Meşrebini Muhafaza Adına, Risale-i Nur Eksenli Paylaşım Forumu
Nura Sadakat Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nura Sadakat Forumu

PortalAnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Allahım günahlarımdan ötürü mü beni huzuruna kabul etmek istemiyorsun?

YazarMesaj
TESANÜD
Moderatör
Moderatör
TESANÜD

Allahım günahlarımdan ötürü mü beni huzuruna kabul etmek istemiyorsun? Empty
MesajKonu: Allahım günahlarımdan ötürü mü beni huzuruna kabul etmek istemiyorsun?   Allahım günahlarımdan ötürü mü beni huzuruna kabul etmek istemiyorsun? Icon_minitime2009-02-20, 00:35

Mazlum ve mağdurların ünlü avukatı merhum Bekir Berk ağabey 1992 Haziranında kanserden vefat etti. Londra’da tedavi görürken ilginç bir tecrübe geçirmiş. Hastanede tahta seccadesinde namaz kılmak için abdest almiş. Ama biraz sonra istifra edince, haliyle abdest bozulmuş. Tekrar abdest alıp,tekrar aynı hal olmuş.Üçüncü defa abdest aldıktan sonra da istifra edince, ağlamaya başlamış ve “Allahım günahlarımdan ötürü mü beni huzuruna kabul etmek istemiyorsun?” diye inlemiş. Biraz sonra tekrar abdest almış ve huzura durmuş. Namazda farklı bir boyuta geçmiş. Secdeye vardığında kendisini Kabe’de bulmuş ve yarı şaşkın namazı tamamladığında, selam verdiğinde Londra’da tahta seccadesi üzerindeymiş

Allahım günahlarımdan ötürü mü beni huzuruna kabul etmek istemiyorsun?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HEDİYEYİ KABUL EDEMEDİM
» NASİHATI KABUL ETMEYENLERE UYGULANACAK ÖLÇÜ
» Üstâdın hediye kabul etmediğini biliyordum
» S.a.Bende artik aranizdayim kabul ederseniz
» BU KÂFİRLERİN GÜLLESİ BENİ ÖLDÜRMEYECEK