Nura Sadakat Forumu
Risale-i Nur Meslek ve Meşrebini Muhafaza Adına, Risale-i Nur Eksenli Paylaşım Forumu
Nura Sadakat Forumu
Risale-i Nur Meslek ve Meşrebini Muhafaza Adına, Risale-i Nur Eksenli Paylaşım Forumu
Nura Sadakat Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nura Sadakat Forumu

PortalAnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

benim kara sevdam olmuş. Bu hastalığın da ilacı var mı? kardeşim...

2 posters
YazarMesaj
katranagacı
Yeni Üye
Yeni Üye

benim kara sevdam olmuş. Bu hastalığın da ilacı var mı? kardeşim... Empty
MesajKonu: benim kara sevdam olmuş. Bu hastalığın da ilacı var mı? kardeşim...   benim kara sevdam olmuş. Bu hastalığın da ilacı var mı? kardeşim... Icon_minitime2009-02-21, 02:11

Dava adamının hususi hayatı yoktur.” İşte böyle bir dava adamının sözleri...Ömer bey anlatıyor: “Zübeyir ağabeyin vefatından bir-iki ay evvel Doktor Mehmed Akay abi ziyarete gelmişti. Ayrılırken Zübeyir ağabey kapıya kadar uğurladı ve elini onun sırtına koyup. “Akay kardeş! Risale-i Nur’un tab’ı ve neşri, medrese-i nuriyelerin açılması ve devamı, tevafuklu Kur’an’ın neşri, talebe lahikalarının neşri benim kara sevdam olmuş. Bu hastalığın da ilacı var mı? kardeşim”
muallim
Moderatör
Moderatör
muallim

benim kara sevdam olmuş. Bu hastalığın da ilacı var mı? kardeşim... Empty
MesajKonu: Geri: benim kara sevdam olmuş. Bu hastalığın da ilacı var mı? kardeşim...   benim kara sevdam olmuş. Bu hastalığın da ilacı var mı? kardeşim... Icon_minitime2009-02-21, 23:20

"BENDE FİKR-İ SABİT OLUŞMUŞ. ÜSTADIMDAN VE RİSALE-İ NUR'DAN BAŞKA BİR ŞEY DÜŞÜNEMİYORUM."

ZÜBEYİR GÜNDÜZALP

benim kara sevdam olmuş. Bu hastalığın da ilacı var mı? kardeşim...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İşte kardeşim, bizim halimiz de buna benziyor
» Benim cinnilerden talebelerim var.
» BENİM SÖZÜMÜ DE, BEN SÖYLEDİĞİM İÇİN HÜSN-Ü ZAN EDİP TAMAMINI KABUL ETMEYİNİZ.
» Bu derece mü'minlere muzır ve müz'ic olan vesvese, ne hikmete binaen bize bela olmuş?"