Nura Sadakat Forumu
Risale-i Nur Meslek ve Meşrebini Muhafaza Adına, Risale-i Nur Eksenli Paylaşım Forumu
Nura Sadakat Forumu
Risale-i Nur Meslek ve Meşrebini Muhafaza Adına, Risale-i Nur Eksenli Paylaşım Forumu
Nura Sadakat Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nura Sadakat Forumu

PortalAnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Anne ben o seccadede...

3 posters
YazarMesaj
katranagacı
Yeni Üye
Yeni Üye

Anne ben o seccadede... Empty
MesajKonu: Anne ben o seccadede...   Anne ben o seccadede... Icon_minitime2009-02-21, 00:09

Bediüzzaman hazretlerinin Kastamonu’da talebeliğini yapmış büyük alim ve veli Mehmed Feyzi efendinin bir hatırası: Mehmed Feyzi ağabeyin pamuklu bir seccadesi varmış. Bir gün seccadenin pamukları dökülünce, annesi de o pamukları sobaya atmış. Fakat pamuklar sobada yanmayınca annesinin dikkatini çekmiş Ve “Oğul bu pamuklar yanmıyor” deyince, Feyzi ağabey: Anne ben o seccadede
“Allahumme ecirna minnen nar”(Allahım beni ateşten koru) duasını çok okudum, ondandır
demiş.
vesselam
Yeni Üye
Yeni Üye
vesselam

MesajKonu: Geri: Anne ben o seccadede...   Anne ben o seccadede... Icon_minitime2009-03-05, 13:47

Very Happy ALLAH RAZI OLSUN ..
http://www.islam-forum.tr.gg
muallim
Moderatör
Moderatör
muallim

MesajKonu: Geri: Anne ben o seccadede...   Anne ben o seccadede... Icon_minitime2009-03-07, 01:09

Cenab-ı Allah Ümmet-i Muhammed'i A.S.M azab-ı nardan muhafaza eylesin

Anne ben o seccadede...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ANNE VE BABANIN EHEMMİYETİ